ДОМАШНІЙ САДОК: ОСНОВНІ МОМЕНТИ

НАШ ПІДХІД ДО ВИХОВАННЯ. У «Совенятах» ми створили середовище, де кожна дитина почувається цінною. Наш підхід – це взаємодія, різноманітність та задоволення від процесу.

ВЗАЄМОДІЯ. На противагу системі конкуренції та визначення, хто перший і найкращий, ми сповідуємо філософію кооперації та взаємодії. Це втілюється в атмосфері, підборі занять та системі заохочень. Ми багато часу приділяємо створенню неконкурентного середовища, де діти діють разом, граються, спілкуються. Наприклад, кожного дня у нас є час у колі, де ми розмовляємо з дітьми на певні теми. На заняттях ми даємо спільні завдання, які вихованці мають виконати разом з іншими. Це розвиває здатність висловлюватись і чути інших, співпрацювати заради загальної мети.

ТОЛЕРАНТНІСТЬ. «Совенята» відвідують діти різної статі, різної мови, з різних країн, зовсім не схожі за характером. Ми вчимо дітей бачити спільне у тих, хто поруч, і поважати відмінності кожного. В атмосфері толерантності дітям легко бути собою і бути впевненими у собі. Ми прагнемо, що кожен відчував себе важливим.

ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ПРОЦЕСУ. Ми цінуємо не тільки результати, але і прагнемо отримувати задоволення від самого процесу – гри, творчості, навчання. Без гонитви за результатом діти розвиваються у комфортному для себе темпі  – і  врешті здобувають нові навички без зайвого напруження.

Наш підхід відповідає потребам дошкільнят і  дозволяє їм почуватися впевнено, розкривати себе, бути спокійними і  щасливими. Таким чином формуються soft skills («м’які навички») – комунікабельність, позитивне ставлення до життя, гнучкість мислення. Ці навички важливі, адже допомагають бути успішними у будь-якій сфері.

МОВА СПІЛКУВАННЯ. Ми спілкуємося з дітьми виключно українською. За винятком уроків англійської, звичайно. Але розуміємо будь-яку мову, якою звертається до нас дитина. У нас є вихованці з різних країн – і ми раді навчати їх українській мові у комфортній і безстресовій атмосфері.

НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА ТА ЗАНЯТТЯ. У своєму підході ми багато уваги приділяємо творчості. У дітей щоденно є щонайменше  два творчі заняття – малювання, ліплення, різноманітні тематичні поробки, а також година вільної творчості, де дитина сама обирає, що і як їй робити.

Зі старшими дітками вихователі займаються також підготовкою до школи  – читанням, письмом, математикою. Декілька разів на тиждень садок відвідують викладачі англійської мови, музики та хореографії.

У садочку працює методист, який допомагає педагогам у формуванні планів занять.

ХАРЧУВАННЯ. Ми дотримуємося правил здорового харчування.  Пропонуємо діткам 3 прийоми їжі (8.30 – 10.00 – сніданок, 13.00 – обід, 18.00 – вечеря) та 2 перекуси. Уважно ставимося до смаків дітей, харчових алергій та обмежень. Маємо досвід організації індивідуального харчування за медичними показаннями.

СОН. Після обіду ми пропонуємо дітям відпочити. У нас є окрема кімната для сну. Діти сплять на матрасиках, у кожного індивідуальна постіль.  За згодою батьків ми можемо не вкладати дитину на сон. Дітки, що не сплять, під час тихої години бавляться у спокійні ігри в іншій кімнаті.

ХВОРОБИ ТА СИМПТОМИ. Ми переконливо просимо не приводити дітей з ознаками хвороби до садочку.

АДАПТАЦІЯ ДО САДОЧКУ. Коли ви віддаєте дитину до нас у садок, ми рекомендуємо поступову та лагідну адаптацію, почати з неповного дня. Ми вітаємо присутність батьків у садочку, тож ви можете знаходитись поруч  із дитиною стільки, скільки їй це буде необхідно.