«СОВЕНЯТА»  У МЕДІА

КАНАЛ ВЛОГЕРА ЮЛІЇ КІТ: ЯК ВІДКРИТИ ДОМАШНІЙ ДИТЯЧИЙ САДОК

Привіт! Нове відео на моєму каналі в YouTube :) Продовжую вас знайомити з чудовими людьми, які дуже мене надихають своїм прикладом! Сьогодні поговоримо з Оксана Пшегорницька про те, як кожен із нас може відкрити власний домашній садок.Оксана – засновниця мережі україномовних дитячих клубів Совенята, талановитий психолог і чудова мама двох дівчаток :)

Дивитись: https://goo.gl/aQmzuN

UAUA.INFO: ЯКИЙ САД ОБРАТИ ДЛЯ ДИТИНИ – ДЕРЖАВНИЙ ЧИ ПРИВАТНИЙ? ДУМКА МАМИ-ПСИХОЛОГА ОКСАНИ ПШЕГОРНИЦЬКОЇ

Де дитині буде краще: у приватному чи державному дитячому садку? Чи варто звернути увагу на домашні дитячі садки, які активно завойовують популярність? І у перших, і у других, і у третіх є свої особливості, які можуть стати для вас та дитини як плюсом, так і мінусом. Як обрати дитячий садок і на що звертати увагу, uaua.info розказала психолог, засновниця дитячих клубів «Совенята» Оксана Пшегорницька.

Читайте більше: https://goo.gl/hlJZPl

KIDDING.UA: РОЗМОВА ПРО ДИТЯЧІ ДОМАШНІ САДКИ З ОКСАНОЮ ПШЕГОРНИЦЬКОЮ

Все більше батьків шукають альтернативу класичній дошкільній освіті. Один з можливих варіантів – домашні дитячі садки. Про те, які вони, домашні садки, про їх плюси та мінуси, особливості та процеси ми поговорили з Оксаною Пшегорницькою, психологом, засновницею і керівницею домашнього дитячого садка «Совенята»

Читати більше: https://goo.gl/5cbPPC

Я давно хотіла зняти відео з крутим психологом Оксаною Пшегорницькою. Сьогодні говоримо про те, чи існує в природі чемна дитина і що робити з дитячою агресією.
Також про те, чи правда, що діти транслюють емоції батьків і як адаптувати дитину до садочку. Дуже люблю спілкуватись з Оксаною! Вам точно буде цікаво :)

РОЗМОВА ВЛОГЕРА ЮЛІЇ КІТ ТА ОКСАНИ ПШЕГОРНИЦЬКОЇ ПРО ДИТЯЧУ АГРЕСІЮ ТА АДАПТАЦІЮ ДО ДИТСАДКА

Я давно хотіла зняти відео з крутим психологом Оксаною Пшегорницькою. Сьогодні говоримо про те, чи існує в природі чемна дитина і що робити з дитячою агресією.
Також про те, чи правда, що діти транслюють емоції батьків і як адаптувати дитину до садочку. Дуже люблю спілкуватись з Оксаною! Вам точно буде цікаво :)

Дивитись: https://goo.gl/CU2Hv8

UAUA.INFO: НАШ ВИХОВАТЕЛЬ МИХАЙЛО ГАВРИЛЮК – У СТАТТІ ПРО ПЕДАГОГІВ-ЧОЛОВІКІВ

За освітою я вчитель історії, і у садок потрапив випадково. Шукав роботу після університету, а у школі мені пропонували максимум 0,25 ставки. Мама порадила спробувати влаштуватися у садок – там теж діти. Я навіть і не думав, що це буде настільки класно.

Читайте більше: https://goo.gl/OvCvJU

GAZETA.UA: ДІТИ З ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНИХ СІМЕЙ МИСЛЯТЬ КІЛЬКОМА МОВАМИ ОДНОЧАСНО – ПСИХОЛОГ

Дитина може відмовлятись вивчати нову мову після переїзду. Цьому є два пояснення: вона копіює батьків або складно переживає сам переїзд. Діти – консерватори. Переїзди забирають впевненість у собі, посилюють тривогу. Тому відштовхування іноземної мови може бути етапом інтеграції. Для батьків у цій ситуації варто ставитись до цього спокійно. Інакше примус може ще більше ускладнити ситуацію.

Про це в коментарі розповіла Оксана Пшегорницька, психолог та засновник мережі дитячих клубів “Совенята”.

Читати більше: https://goo.gl/GsfZ5l

UAUA.INFO: ЯК ВПЛИВАЮТЬ НА ДІВЧИНКУ ЕКСПЕРИМЕНТИ ІЗ ЗОВНІШНІСТЮ – ДУМКА ПСИХОЛОГА

Думка засновниці дитячих клубів «Совенята», психолога та мами двох дочок Оксани Пшегорницької про те, як б’юті-експерименти, наприклад, фарбування волосся, можуть вплинути на дівчинку.

Читати більше: https://goo.gl/BBsSRz