Наталя Клименко

nat1Наталя Клименко, адміністратор клубу “Совенята” на Драгомірова (Підвисоцького).

Привіт) Я – Наталя. Мені 26, маю педагогічну освіту, закінчила також семінари по дитячій психологіі, арт-терапіі, пісочній терапіі. Обожнюю читати та подорожувати. Вирізаю витинанки та шию іграшки і аксесуари з фетру. І, мабуть, можу впевнено назвати себе творчою людиною.

Віднедавна я щодня поряд з маленькими і такими цікавими людьми:) Які стрибають, танцюють, розмовляють (іноді навіть самі з собою), і вони абсолютно різні: сором’язливі, сміливі, допитливі, жваві, безпосередні і щирі.

І для того, щоб знайти підхід до кожного, потрібно просто їх любити, поважати та намагатись розуміти –тому що кожна дитина ОСОБЛИВА.

Зовсім випадково я познайомилась з “мамою” Совенят – Оксаною Пшегорницькою, а потім і з самими “Совенятами”, і з тих пір я беззаперечно і надійно закохана в це місце. Місце – де без зайвих слів відчуваєш себе, як вдома. Місце, куди кожного ранку я чимдуж поспішаю, (хоча, зізнаюсь, я страшенна сова), щоб зустрічати маленьких совеняток:) Місце – де тепло, неймовірно затишно та завжди лунає сміх. Як адміністратор, я завжди готова вислухати ваші пропозиції та ідеї, допомогти вирішити всі питання; а як людина – завжди відкрита для спілкування;)