Тетяна Пугачова

tania1Тетяна Пугачова,  співвласниця садочку та дитячого простору  «Совенята».

Я давно мріяла про  створення садочка, але це була така далека мрія. Я багато цікавилася садочками та школами, бо розуміла, що хочу для своєї дитини знайти те місце, де вона зможе бути собою.

Одного разу подруга надіслала мені інформацію про «Совенята». Я подивилася, підхід мене зацікавив, – і підписалася фейсбуці  на Оксану Пшегорницьку  і сторінку «Совенят».  

Пройшов час, і я дізнаюся, що Оксана проводить лекцію на тему створення садка, і я згадую про свою мрію!!! – і потрапляю на цю лекцію. Це був початок довгого і складного шляху до власного садочку. Мінялись майбутні партнери, змінювався формат проекту. І врешті-решт моя мрія мене знайшла – Оксана шукала партнера для «Совенят», я шукала партнера для бізнесу у цій сфері.  Тепер ми робимо «Совенята» разом.

Садок – це справа моєї душі. Багато людей, котрі давно мене знають, ще з дитинства, коли дізнаються, чим я займаюсь, кажуть, що вони не здивовані. Виявляється, у дитинстві я постійно хотіла стати кимось, хто займається з дітками. Дійсно, у моєму житті постійно були діти. Зараз моя мрія трансформувалася – я хочу зробити так, щоб домашній садок «Совенята» став найкращим, і щоб діти відчували себе там щасливими і радісними!