Юля

yuliaМене звуть Юля, мама знайшла мене в капусті ще у далекому 1994. Я люблю читати та захоплююсь фотографією, вишиваю бісером та люблю танцювати. В 2016 році я закінчила Національний авіаційний університет та отримала диплом психолога. Але на 3 курсі навчання я вирішила, що самої лише психології для мене замало, тому подала документи до військової кафедри. Там гордо носила камуфляж та навчалась за спеціальністю “Ремонт та експлуатація військових літальних апаратів”.
Під час навчання в університеті здобула сертифікат медіатора, пройшла курс тренінгів “Рівний рівному”, “Дитина та сім’я”.

Пройшовши шлях від дитячого садочку, школи, університету, та, закінчуючи пекельним літом у армії, я зрозуміла, що зовсім не там (в армії) здійснюються мрії. Вони здійснюються в садочку.:)

Коли я вперше прийшла до “Совенят”, то відчула себе ніби вдома. Тут пахло затишком і теплом, лунав дитячий сміх, в повітрі літало щастя. Не повернутися було просто неможливо, бо діти надихають і змушують мене посміхатись.

Для виховання дитини потрібно мислення та глибша мудрість, ніж для управління державою. Це така велика відповідальність – бути вихователем, навчати маленьке дитя, пояснювати йому досі незрозуміле для нього. Тепер, можу із впевненістю сказати, що я горда бути частиною прекрасної команди “Совенят”.